Halloween v 7.A a 7.B 3x jinak. Co si vybereš?
Letos se bohužel nemohl uskutečnit ve škole oblíbený halloweenský den. A tak děvčata ze 7.A a 7.B dostala za úkol vytvořit alespoň doma buď halloweenskou dekoraci, nebo upéct nějaké halloweenské pohoštění a ty nejodvážnější dívky mohly namalovat samy sebe.
Po vyhotovení úkolů děvčata hlasovala o tu halloweenskou dekoraci, která se jim nejvíce líbí a při on-line hodině jsem vyhlásila ty úplně nejzdařilejší.
A tady jsou výsledky hlasování:
Zde jsou k nahlédnutí všechny práce:
Markéta Karásková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…