Na poslední říjnové úterý před podzimními prázdninami vyhlásil školní parlament akci „Halloween“, a tak probíhal tento den na naší škole ve znamení masek.
V soutěži jednotlivých ročníků , kdy jde o to, v jaké třídě bude masek nejvíc, letos bezkonkurenčně vyhrála 6.B se stoprocentní účastí!
Na druhém místě se umístila 7.A ( 75% ) a třetí skončila 8.A (58%).
Fotografie mluví za vše. Další snímky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Sladká odměna výherce nemine.
A.S.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…