V lednu uplynulo 160 let od narození Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, jehož jméno nese v názvu naše škola. Žáci 5.B se tomuto tématu věnovali nejen ve slohu, ale i výtvarné výchově. Z výsledných prací je patrné, že i takovéto „vážné“ téma může být i zábavou. Na výstavu těchto prací se můžete podívat do vestibulu Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí.
Mgr. M. Šajová a žáci 5.B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…