Dne 23.10. 2024 se konalo první grilování tohoto školního roku. O velké přestávce se žáci různých ročníků 2. stupně sešli v Integračním centru, aby „ugrilovali“ našeho milovaného pana učitele Muchu. Padly na něj různé otázky, jako třeba: „Jaký je Váš oblíbený Pokémon?“. Pan učitel vesele odpovídal na svém nádherném vyhřátém křesle. Grilování proběhlo hladce, takže se všem určitě líbilo. Všichni doufají, že se pan učitel Mucha nebude vzpamatovávat z grilování dlouho. Další grilování proběhne uprostřed listopadu, hodně žáků se už těší.
Hana Ondrušková, 6.B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…