Ve dnech 15. – 16. 5. 2017 se třídy I. stupně pracoviště Komenského zúčastnily akce GEOMAG na cestách. Žáci si během dvou vyučovacích hodin vyzkoušeli práci s magnetickou stavebnicí, ze které tvořili ať už podle manuální předlohy či své fantazie. Pod rukama jim vyrostly domy, celá města, pyramidy a různé hrady. Tímto bychom rádi poděkovali paní Balvínové za ochotný přístup při našem tvoření.
Z.Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…