V úterý 21.5.2024 do školy přijela paní, aby děti seznámila se stavebnicí Geomag. Starší žáci s ní již někdy dříve pracovali, pro mladší to bylo nové. Z kovových magnetických tyčinek a kuliček se dají složit nejrůznější stavby. Někdo pracoval podle plánku, jiný podle své fantazie, ale všechny výtvory byly moc pěkné.
za pracoviště Drtinova Veiserová D.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…