V úterý 27. 3. navštívila naši školu p .Balvínová s magnetickou stavebnicí geomag.
Žáci 1. ročníků měli možnost se se stavebnicí seznámit a ti starší, kteří stavebnici znají z minulých let, mohli stavět ve skupinách i samostatně různé stavby podle návodu či podle vlastní fantazie. Tyto hodiny slouží k rozvoji představivosti a manuální zručnosti u dětí.
Z.Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…