Světlo a stín
Téma a optiky v sedmé třídě je postaveno na zkušenostech žáků s viditelným světlem. Pro pochopení těch nejzákladnějších optických jevů je proto velmi snadné použít něco, co prostě vidí. A co je ještě lepší, můžeme využít některé krásné optické klamy, a na nich demonstrovat a vysvětlit co je a co není realita.
A tak si sedmáci zkusili zrealizovat jednoduché stínové divadlo. Vytvořili si scénář krátkého příběhu, vyrobili loutky a kulisy, a natočili video s divadelním představením.
A co se při tom naučili?
MK
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…