Ve středu 15. 3. se žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili okresního kola florbalového turnaje ve Voděradech. Hráli s plným nasazením, ale na medailové umístění to nebylo. Zjistili jsme, že musíme více trénovat a zlepšit svou fyzickou kondici. Odměnou nám byl hezký sportovní zážitek a načerpání nových zkušeností.
Za tým zapsala Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…