V úterý 27. května jsme se zúčastnili okresního kola ve florbalu, kterou pořádala Asociace školních sportovních klubů České republiky ve Voděradech. Tým ve složení: Tadeáš Horák, Dominik Sklenář, Antonín Řehák, Teodor Angel, David Nývlt, Josef Čihák, Jaroslav Žampach a Petr Horváth v rozhodujícím zápase porazil tým Voděrad a obsadil 3. místo. Tadeáš Horák byl vyhlášen mezi nejlepšími střelci turnaje. Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…