Ve čtvrtek 4. dubna jsme se zúčastnili okresního kola ve florbale 3 + 1 II Open ve Voděradech. Chlapci bojovali, ale stejně jako v Rokytnici nám chybělo trochu štěstí, takže opět na nás zbyla „bramborová medaile“. Chci vyzdvihnout také velmi dobrý výkon našeho brankáře Teodora Angela. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…