Ve čtvrtek 9. ledna se družstvo chlapců ve složení : Tadeáš Horák, Antonín Řehák, David Nývlt, Dominik Sklenář, Josef Čihák, Jaroslav Žampach, Petr Horváth a Georgii Hordinskyi zúčastnilo krajského kola ve florbale v Předměřicích. Turnaje se zúčastnilo 10 nejlepších týmů z kraje, bojovalo se o každý míček a emoce byly napjaté – radost střídalo zklamání. V konečném pořadí jsme obsadili 7. místo.
Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…