02.11. 2018

FLORBAL – okresní kolo

Dne 26.října 2018 se družstvo chlapců z naší školy /1.stupeň/ zúčastnilo jako každoročně Okresního kola ve florbalu. Turnaj probíhal v Rokytnici v Orlických horách a dorazilo celkem 12 týmů. Chlapci ve složení: Baláč Radek, Šlaj Martin, Šeda David, Mejtský David, Knoško Šimon, Kroupa Jan, Fiedler Lukáš, Myšák Václav, Janeček Vojtěch, Bartoš Filip a Čižinský František bojovali ze všech sil a nakonec si odvezli 9. místo v turnaji. Nesmím zapomenout ani na Terezku Lipenskou, která doplnila družstvo chlapců a byla po dobu turnaje silnou oporou a stačila všem s přehledem. Všem účastníkům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Kellnerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…