10.11.2016 mladší žáci bojovali v okresním kole ve florbalu, které se konalo v Rokytnici v Orlických horách. V týmu byli Adam Hofman, Tomáš Lakomý, Michal Ludvík, Jakub Langer, Filip Hartman, Ondřej Bartoš, Matěj Müler, Pavel Ternavský, Marek Demeter, Filip Hladký a Tomáš Naisar. Kluci bojovali jako lvi, ale museli jsme se spokojit s 6.místem.
KK
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…