27.02. 2020

Florbal 1. stupeň - krajské kolo

Po úspěchu v okresním kole se naše družstvo florbalistů ve složení Baláč Radek, Šlaj Martin, Šeda David, Mejtský David, Bon Tomáš, Stříteský Štěpán, Sládek Josef a Lipenská Terezka zúčastnilo krajského kola v Předměřicích nad Labem.

Z celého kraje se sjelo celkem 8 družstev a my se chtěli umístit co nejlépe. A tak se bojovalo ze všech sil! Dráčci z Kostelce nad Orlicí zvítězili 2:1 na nájezdy a tím si zajistili účast na republikovém turnaji! Kromě zlatých medailí za 1. místo v krajském turnaji jsme si odvezli i titul za nejlepšího brankaře /Radek Baláč/ a nejlepšího střelce /Terezka Lipenská/. Prostě, ten den se nám „povedl“.

Na republiku jedeme 19. – 20. března 2020 do Olomouce. Tak nám držte palce!

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…