Blíží se ,,filipojakubská “ noc a do třídy 2.B se slétají čarodějnice a čarodějové z celého kostelecka. Třída se 29.4. proměnila v čarodějnickou místnost, kde všichni předváděli své kouzelnické dovednosti. V první části jsme si vyprávěli o původu a historii čarodějů a čarodějnic a vymysleli jsme si své čarodějnické průkazy. Také jsme si zakouzlili v matematice a českém jazyce. Po náročném kouzlení jsme si sestavili jídelníček a zatančili v rytmu čarodějnického bálu.
Celé dopoledne jsme si moc užili a těšíme se na další čarodějnický den!
J.Havlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…