Dne 7. září 2018 měli žáci 5.A a 5.B třídy „netradiční“ hodinu TV. Sešli se v hale SZEŠ, kde pod vedením pana Zahradníčka proběhla ukázková hodina florbalu. Žáci si formou závodivých her „okusili“ záludnosti i přednosti této kolektivní hry. Všem se hodina velice líbila a někteří se rozhodli, že začnou tento sport provozovat ve svém volném čase.
V závěru hodiny nám pan Zahradníček slíbil, že pro žáky uspořádají vánoční turnaj. Všichni se už moc těšíme.
uč. Kovandová, Kellnerová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…