13.05. 2024

Exkurze v Krňovicích

Prvňáčci se vypravili na výlet do starých časů. Ve skanzenu v Krňovicích měli možnost nahlédnout, jak žily jejich pra-pra-pra...babičky. Těžko říci, zda by se do této doby chtěli přestěhovat natrvalo, výlet do minulosti se jim však velmi líbil. Měli spoustu zvídavých otázek a od paní průvodkyně také sklidili pochvalu za to, že toho mnoho věděli. Protože byl zrovna pátek před nedělním Svátkem matek, vyrobili vlastnoručně maminkám ve skanzenu mýdlo, které provonělo celou zpáteční cestu. Těší nás, že byl tento krásný zážitek dětem poskytnut bezplatně prostřednictvím šablon OP JAK z EU, do kterých je naše škola zapojena.

Lucie Ryšková a Jana Havlová

Více fotografií

Okresní kolo v atletickém čtyřboji mladších žáků

Po středečním úspěšném čtyřboji starších žáků v Kostelci jsme se v pátek…

ŠD - Malování na kamínky

V úterý 14. května jsme se sešli ve školní družině Erbenova…

1. C v knihovně

Ve čtvrtek 9. května se prvňáčci ze Skály opět vydali…