Na začátku října se žáci 5.A a 5.B vypravili do Záměle, kde se seznámili s provozem a opracováním zeleného pískovce ve firmě Tekam. Pro většinu dětí byla exkurze nevšedním zážitkem umocněným také příjemným počasím a veselou cestou vlakem. Vnímaví žáci zachytili během exkurze mnoho zajímavých informací a úplně všichni s radostí uvítali, když si v závěru akce mohli opracování pískovce sami vyzkoušet. Pro tato nová poznání je fajn „vyplout ze školních lavic do života“.
Třídní učitelky 5.A a 5.B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…