Ve čtvrtek 6.10. se třída 9.A vypravila autobusem do Rychnova nad Kněžnou na exkurzi. Nejprve jsme navštívili firmu ASSA ABLOY, kde jsme se podívali do provozu výrobny klíčů a cylindrických vložek do dveří. Procházeli jsme moderními výrobními halami, kde bylo všude čisto, ale ten hluk…Dozvěděli jsme se spoustu informací o historii podniku a o jeho modernizaci. Doopravdy hodně nás zaujal automatický vozík Karel J, kterého jsme mohli vidět i v akci.
Poté jsme se přesunuli na Úřad práce, kde jsme se v rámci volby povolání seznámili s typy středních škol, dostali velmi cenné rady pro volbu budoucího povolání a nakonec si vyplnili profesní dotazník, díky kterému jsme se dozvěděli, jaké povolání by pro nás mohlo být vhodné.



Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…