27.06. 2024

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí. My jsme letos díky programu OP JAK mohli vyrazit do vzdálenější zoologické, a to až do Jihlavy. Kromě prohlídky absolvovaly děti jednotlivých ročníků také vzdělávací programy s tamními zkušenými lektory, např. Mokřady, Opičí se opice? nebo ZOO v krabici. Počasí nám přálo a tak můžeme říci, že letošní školní výlet se po všech stránkách vydařil.

Akce byla hrazena z programu OP JAK.

                                  Za pracoviště Drtinova Veiserová Dana

Více fotografií

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda,…

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…

Putování za přírodou

Na poslední středu tohoto školního roku si studentky a studenti…