Ve středu 25.5.2022 se žáci 2., 3., 4. a 5. ročníku vydali na školní výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Čtvrťáci a páťáci začali prohlídku s domluveným lektorem a dozvěděli se mnoho zajímavostí o šelmách. Druháci a třeťáci procházeli jednotlivá zvířata a pavilony společně. Počasí bylo hodně deštivé, ale přesto si děti výlet užily a odvezly si řadu nových poznatků a veselých zážitků.
Za pracoviště Drtinova Veiserová Dana




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…