V rámci učiva prvouky, kde jsme probírali život zvířat, jsme vyrazili na exkurzi do Dvora Králové nad Labem, abychom si prohlédli exotické živočichy pěkně z blízka. Nejvíc jsme se těšili na slony a žirafy. Nakonec jsme nejvíc času strávili u plazů. Vrcholem naší návštěvy byla jízda safari busem, kdy jsme měli možnost opravdu z blízka vidět různá zvířata a to, jak se v ZOO snaží napodobit jejich přirozené prostředí.
Z.Tomšová a 3. A , 3. B.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…