19.06. 2015

Exkurze do Prahy

Žáci z obou pátých tříd se dne 16.6.2015 vydali na exkurzi do Prahy. Čekalo je putování po pražských památkách a zajímavostech. Trasa začala u Petřína v zrcadlovém bludišti, kdo chtěl, mohl si prohlédnout Prahu z rozhledny. Následovala prohlídka nádvoří Pražského hradu a Chrámu sv. Víta, cesta Nerudovou ulicí přes Karlův most až na Staroměstské náměstí. Orloj symbolicky úderem druhé hodiny ukončil naši procházku Prahou. Návrat k autobusu si děti zpestřily cestou metrem, tramvají a lanovkou zpátky na Petřín. Díky této exkurzi si žáci zopakovali učivo vlastivědy.

Mgr. M. Šlajová, Mgr. J. Kellnerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…