Žáci z obou pátých tříd se dne 16.6.2015 vydali na exkurzi do Prahy. Čekalo je putování po pražských památkách a zajímavostech. Trasa začala u Petřína v zrcadlovém bludišti, kdo chtěl, mohl si prohlédnout Prahu z rozhledny. Následovala prohlídka nádvoří Pražského hradu a Chrámu sv. Víta, cesta Nerudovou ulicí přes Karlův most až na Staroměstské náměstí. Orloj symbolicky úderem druhé hodiny ukončil naši procházku Prahou. Návrat k autobusu si děti zpestřily cestou metrem, tramvají a lanovkou zpátky na Petřín. Díky této exkurzi si žáci zopakovali učivo vlastivědy.
Mgr. M. Šlajová, Mgr. J. Kellnerová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…