Dne 5. 11. 2014 jsme v hodině estetiky savovali trička. Nejprve jsme si vystřihli šablony, které se nám líbily, přiložili jsme je k tričkám a rozprašovačem, ve kterém bylo savo, jsme je nastříkali. I přes zápach sava, který se nesl celou třídou, se nám práce povedla a docela nás to i bavilo.
9.A+B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…