V rámci častolovické výstavy Velikonoce- svátky jara se uskutečnila již tradiční soutěž v aranžování květin. Naši školu reprezentovala děvčata z 9.C- Eliška Novotná a Anička Jeřábková. A jak děvčata dopadla? a postupuje do celostátního kola, které proběhne 20. května v Praze. . Gratulujeme!
M.Karásková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…