Čtvrtek 1. listopadu si páťáci na Skále zpestřili činností, která je mezi dětmi velmi oblíbená – dlabáním dýní. Všichni si práci užili a výtvory budou pátou třídu zdobit ještě několik dnů.
Na fotkách se můžete podívat na výrobky a také na to, jak dobrá nálada při práci panovala.
Za věnované dýně děkujeme paní Tlusté.
5.C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…