hrají železniční modeláři.
Když nám celý panel dali do chodu, děti se nestačily divit. Vše mnohonásobně zmenšené, ale dokonale funkční. Vlakové soupravy osobní i nákladní, auta jezdila vpravo, jak se má, a do- konce svítila. Domy, stromy, keře, jak doopravdické.
Modeláři ochotně vše vysvětlovali a hezky si s dětmi povídali. Moc děkujeme za pozvání, bylo to zajímavé.
A. Linková, ŠD Erbenova.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…