04.11. 2013

Družina v pravěku.

praclovek

Jak to všechno bylo? Moře, pevniny, živočichové, květena, atd. A jak to bylo s dinosaury? Jak vypadali, čím se živili? Toto všechno jsme se dozvěděli právě na této výstavě.

Také si děti vyrobily pomocí sádry odlitky zkamenělin. Velkou radostí bylo, že si každý svůj výtvor mohl odnést domů.

Ve družině jsme ještě druhý den četli a prohlíželi si v knize „Atlas dinosaurů“, kterou jsme si půjčili při poslední návštěvě místní knihovny.

A. Linková, ŠD Erbenova.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…