
Děti si mohly vybrat soutěže v tělocvičně, divadlo, malování ve výtvarné dílně nebo žonglování a bubnování. Nechyběla ani ochutnávka sladkého i slaného. Byly to dobroty, které jsou tradiční v různých zemích světa. A to zejména cizinců, kteří zde v Pobytovém středisku žijí.
Za pozvání a hezké odpoledne děkujeme.
A. Linková, ŠD Erbenova.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…