V úterý jsme měli možnost nahlédnout pod pokličku tisku nejen Zpravodaje města Orlice, a to doslova. Díky panu Martincovi jsme zažili prohlídku tiskárny i se špetkou historie. Málokdo by chtěl být v té době „sazečem“. Johannes Gutenberg by dnes nestačil zírat, jakou rychlostí a v jaké kvalitě vznikají pozvánky, oznámení, fotografie či již zmiňovaný Zpravodaj. Děti měly někdy oči navrch hlavy. A když si v závěru „exkurze“ odnášely mimo jiné pexeso Brawl stars, radost neměla konce. Děkujeme p. Martincovi za jeho čas, zanícené vyprávění a pozornosti pro děti.
Za druháčky zapsala Lucie Felcmanová


Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…