Celý týden jsme se s dětmi těšily na pouštění draků, ale počasí nám nepřálo. Pořád ne a ne, aby foukal vítr. Ve středu jsme hned větru využili a šli na věc. Menší pomoc přišla dětem vhod, a tak díky tomu vzlétli draci k obloze. Užily si to i děti, které si draka nepřinesly, jelikož jim své vlastní draky kamarádi půjčili. Bylo to příjemně strávené odpoledne.
Vychovalky ŠD Skála
Eva Langrová a Vendula Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…