Každoročně koncem zimy začíná čtvrťákům kurz Dopravní výchovy v rozsahu 16 hodin. Seznamují se s pravidly provozu na pozemních komunikacích, učí se zásady správného chování chodce a získávají znalosti a dovednosti jako cyklisté. Žáci již mají za sebou prvních pár hodin, které byly věnovány tématu „Chodec“. Získané znalosti si ověřili při vycházce do zámeckého parku. Měli tak možnost posoudit, zda se jejich znalosti staly i jejich dovednostmi. Cestou děti plnily předem zadané dopravní úkoly. I přes nepřízeň studeného počasí byla „dopravní procházka“ pro děti přínosná.
Mgr. M. Šlajová, Mgr. N. Kovandová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…