Děti, pozor, červená,
co to asi znamená?
To my už dávno víme, stejně tak jako známe dopravní značky. Ale je nutné si to neustále připomínat a opakovat. A měsíc září, kdy jsme se stali školáky, byl pro opakování pravidel silničního provozu jako stvořený. Povídali jsme si o chování na chodníku i silnici, trénovali jsme dopravní situace na herním plánu a zapojili jsme se také do projektu Pěšky do školy. Věříme, že nás žádná situace jako chodce nebo cyklisty nezaskočí.
Šárka Špačková a prvňáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…