Vyrábíme dopravní prostředky
V pracovní výchově chlapců ze 7. B jsme si využili kovový odpad k vytvoření různých vozítek. Použili jsme zbytky drátů, staré podložky, nýty a víčka od piva a podle fantazie i s použitím námětů z internetu sestavili koloběžky, motorky, autíčka i letadélko… Klukům se jejich výrobky povedly. Při práci si vyzkoušeli ohýbání drátu i plechu, probíjení plechu a další operace.
ICH



Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…