Jako každý rok, tak i letos se děti těšily na nocování ve družině. Sraz byl v 17 hodin. Každý si přinesl spacák, karimatku, něco dobrého k večeři, svého plyšového mazlíčka a samozřejmě dobrou náladu a také odvahu spát jinde než ve své posteli.
Byli jsme pozváni do hasičské zbrojnice, kde byl pro nás připraven pěkný program. „Děkujeme, moc se nám u vás líbilo“, loučili jsme se a vraceli se do družiny. Povečeřeli jsme na zahradě. Když se setmělo, každý dostal svítící barevný náramek. Rázem se vyrojilo 47 světlušek, byla to nádhera.
Pak malá hygiena a šup do připravených spacáků. Ráno snídaně a zase honem na zahradu. Kolem desáté hodiny jsme se rozloučili a budeme se těšit zase za rok nashledanou.
Děti a vychovatelky ŠD Erbenova
Žáci ze třídy 9. C ZŠ Gutha‑Jarkovského v Kostelci nad…
U příležitosti blížícího svátku maminek jsme si s dětmi ve školní…
Ve školní družině Erbenova jsme si užili zábavné sportovně-vědomostní čarodějnické…