Ve středu 6. března nás opět přijel pobavit divadelní spolek Řimbaba z Plzně.
Tentokrát si pro děti připravili pohádku O Popelce.
Představení bylo vtipné, děti byly vtaženy do děje, jelikož si mohly zahrát Popelku prince nebo holoubky. Pohádka byla též provázena písničkami, na které si děti zatančily.
Divadlo bylo opět plné smíchu, hudby, dobré nálady a úsměvů na tvářích dětí i nás dospělých.
Jitka Bezdíčková, vedoucí vychovatelka ŠD
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…