21.12. 2015

Divadlo v Pobytovém středisku

A jak nám paní ředitelka Mgr. Ivana vyhnálková z Pobytového střediska slíbila, tak také splnila svůj slib a opět nás ve čtvrtek 17. 12. 2015 pozvala na Divadlo Kolonie.

Byla pro nás a děti z Pobytového střediska přichystána krásná pohádka s názvem Uši. Děti se mohly zapojit do děje. Pohádka ale především podporovala sluchové vnímání, kdy děti naslouchaly různým zvukům, rytmu nebo se snažily udržet rytmus tleskáním.

Pohádka se dětem moc líbila a budeme rádi, když na nás paní ředitelka bude myslet i příště.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…