A jak nám paní ředitelka Mgr. Ivana vyhnálková z Pobytového střediska slíbila, tak také splnila svůj slib a opět nás ve čtvrtek 17. 12. 2015 pozvala na Divadlo Kolonie.
Byla pro nás a děti z Pobytového střediska přichystána krásná pohádka s názvem Uši. Děti se mohly zapojit do děje. Pohádka ale především podporovala sluchové vnímání, kdy děti naslouchaly různým zvukům, rytmu nebo se snažily udržet rytmus tleskáním.
Pohádka se dětem moc líbila a budeme rádi, když na nás paní ředitelka bude myslet i příště.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…