11.09. 2015

Deváté třídy na výstavě

V úterý 7. září 2015 navštívili žáci devátých ročníků putovní výstavu „Voláme všechny Čechy“.

Každý obdržel pracovní list, na kterém byly nejrůznější otázky. Pak už bylo jen otázkou času (ale i pozornosti) najít v textu nebo na dobových fotografiích správné odpovědi.

A tak strávili všichni hodinku prohlídkou výstavy, která pro ně byla velmi přínosná, neboť informace, které zde získali, budou moci využít nejen v hodinách dějepisu nebo ORV, ale i ČJL, protože téma druhé světové války a osvobození se v literatuře probírá.

A pokud chcete vědět, o čem tato výstava vlastně je, tak se na ni běžte podívat – je lepší ji na vlastní oči vidět, než když si o ní budete jen číst.

A.S.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…