V pátek 3. června 2016 jsme si s dětmi ze školní družiny udělali dětský den. Připravili jsme si pro děti zábavné soutěže, při kterých nebylo vítěze ani poraženého, zkrátka soutěžili jsme pro radost dětí. Všichni zúčastnění byli po zásluze odměněni. Vzhledem k nepříznivému počasí si děti mohly vybrat pohádku. Pohádka se pouštěla na interaktivní tabuli v první třídě. Věříme, že děti si vše náramně užily.
Vychovatelky ŠD Eva Langrová a Mgr. Vendula Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…