
Z okresního kola se do kraje probojovala žákyně naší školy Jechová ze 2. B. Neztratila se ani v krajském kole. Z 20 zúčastněných dětí bylo šest oceněno s drobnou odměnou. Mezi nimi byla i Adéla s básničkou Františka Hrubína Karkulka. Patří jí velký dík za výborný výkon a vzornou reprezentaci naší školy.
Z. Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…