Přestože nám letos paní Zima zatím ještě neposkytla dostatek sněhu k zimním radovánkám, radujeme se s dětmi ze sportování v tělocvičně na ZŠ Komenského.
Vždy v pátek, s dětmi vybavenými cvičkami, vyrážíme do tělocvičny, abychom si zasportovali, zaskotačili a samozřejmě taky zasoutěžili.
Děti sportování moc baví a vždy se těší na další návštěvu tělocvičny.
Jitka Bezdíčková ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…