16.10. 2013

Děti ze družiny na návštěvě.

vlcak

Každá skupinka obdrží jedno štěně, které cvičí. Dá to hodně práce, ale výsledky, které má paní Anderlová se studenty a psy, jsou obdivuhodné. Výcvik je velmi náročný. Chůze, změna směru, potkávání se, aport, vyštěkávání figuranta, překážková dráha a mnoho dalších povelů. Vše bylo zvládnuto na jedničku.

Dětem se moc líbila i štěňata. Jsou hravá a musí se vynaložit velké úsilí, aby se všechno naučila. Je to stejné jako u dětí.

Děkujeme za krásné odpoledne.

A. Linková, ŠD Erbenova.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…