Poslední dny před Velikonocemi nám zpestřili naši žáčci navštěvující ZUŠ. Na tradičním koncertě Děti dětem jsme vyslechli jejich připravená vystoupení a odměnili je bouřlivým potleskem. Děkujeme jim všem za příjemný hudební zážitek. Poděkování míří také vyučujícím ZUŠ, kteří vydařené představení připravili.
Za vyučující 1. st. Lucie Ryšková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…