Ve dnech 19. a 20. dubna se na pozvání ZUŠ žáci druhých, třetích a čtvrtých tříd zúčastnili velmi hezkého koncertu. Na hudební nástroje hráli a zpívali i někteří jejich spolužáci. V té chvíli potlesk zesílil. Pro obě strany to byl určitě přínosný zážitek. Děkujeme všem ze ZUŠ a těšíme se na další setkání s hudbou.
Kz
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…