16.04. 2024

Děti dětem (2.A, 2.B)

V pondělí 15. 4. jsme se s nadšením vydali na koncert. A ne tak ledajaký! Na koncertě v místní ZUŠ totiž vystoupili naši spolužáci a ukázali, jaké hudební nástroje ovládají. Někdo dokonce rozehrál hudební nástroje dva. Někdo zase nechal krásně rozeznít svůj hlas, a tak ani o pěvecká vystoupení nebyla nouze. Jen málokdo si dokáže představit, kolik úsilí za několikaminutovým koncertováním stojí. O to více si našich šikulů ceníme. Na závěr jsme ještě zavítali do prostor výtvarného oboru, kde jsme obdivovali vystavená díla. Občerstvení na duši jsme se rozloučili a budeme se těšit na další návštěvu. Děkujeme všem učitelům a dětem za pozvání.

                                                                                     Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…