K celosvětové oslavě svátku Dne Země se 22. dubna připojila i třída 5.B. Diskutovali jsme o nutnosti podpory ochrany životního prostředí a přemýšleli, jaký dárek bychom naší planetě ke svátku dali. Nápady jsme převedli do výtvarné podoby tak, aby bylo vidět, že budoucnost planety je v našich rukou, na nichž jsou napsaná přání věnovaná Zemi.
Mgr. M. Šlajová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…