03.05. 2023

Den země v 1. B

V celém týdnu jsme společně objevovali a zjišťovali, proč je důležité se o naši planetu starat a chránit ji. Zopakovali jsme si, jak správně třídit odpad, proč je dobré šetřit vodou a energií. Děti brzy samy zjistily, že každý z nás, může naší Zemi nějak prospět a pomoci. Proto jsme se vydali v pátek 21. 4. na úklid okolí školy od odpadků. Jelikož nám krásně svítilo sluníčko, mohli jsme si užít i stezku s úkoly, namalovat si venku hezký obrázek a s dobrým pocitem a úsměvem na tváři zakončit tento den.                                                                                     

Monika Kovaříčková.   

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…