02.05. 2018

Den Země

I naše planeta slaví svátek. Tento celosvětový den připadá na 22. dubna. Žáci ze 4. A a 4.B si ho připomněli v pondělí 23. dubna. Nejprve zhlédli videa o ničení životního prostředí, poté pracovali ve skupinkách, kde získávali a zpracovávali další údaje o této problematice z článků a připravených her. V závěrečné diskuzi děti prokázaly, že získaly množství informací zejména v oblasti třídění odpadů, kterému se naše škola již dlouhodobě věnuje. Tento ekologický svátek jsme ukončili závěrečnou venkovní aktivitou. Vytvořili jsme z nás naši planetu, abychom si uvědomili, že my lidé patříme Zemi, ne ona nám.

Mgr. M. Šlajová, Mgr. N. Kovandová a děti ze 4.A a 4.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…