23.01. 2020

Den s výchovami – vaření (teplá kuchyně)

Již ráno jsme se sešli na pracovišti Komenského v tamní cvičné kuchyni a začali prvním blokem „Dne s výchovami“. Bylo nás tam na tak malou kuchyň hodně, převážně hoši, ale bylo vidět to těšení a nadšení, že i kluci se mohou v kuchyni předvést. Byli rozděleni do skupinek, ve kterých si mohli upéct slané plněné rohlíčky, šneky z listového těsta, bochánky plněné zelím a slaninou a sladké koláčky s povidly.

Ten čas tam tak rychle ubíhal a rázem byla provoněna nejen celá místnost, ale i celý 1. stupeň ZŠ. Vyučující asi trpěli J. V podobném duchu se nesl i druhý blok.

Dětem se vše moc povedlo, což bylo vidět na spokojených tvářích a hlavně na prázdných talířích.

Jana Kapuciánová

Naše Praha

Na nádraží brzy ráno klubko páťáků tam stálo. Prahu jsme…

Setkání učitelů a rodičů žáků 6. tříd

V úterý 12. 9. 2023 proběhla ve společných prostorách naší školy…

První den ve škole

Stejně jako v každém roce přivítala naše škola nové žáky a…