Již ráno jsme se sešli na pracovišti Komenského v tamní cvičné kuchyni a začali prvním blokem „Dne s výchovami“. Bylo nás tam na tak malou kuchyň hodně, převážně hoši, ale bylo vidět to těšení a nadšení, že i kluci se mohou v kuchyni předvést. Byli rozděleni do skupinek, ve kterých si mohli upéct slané plněné rohlíčky, šneky z listového těsta, bochánky plněné zelím a slaninou a sladké koláčky s povidly.
Ten čas tam tak rychle ubíhal a rázem byla provoněna nejen celá místnost, ale i celý 1. stupeň ZŠ. Vyučující asi trpěli J. V podobném duchu se nesl i druhý blok.
Dětem se vše moc povedlo, což bylo vidět na spokojených tvářích a hlavně na prázdných talířích.
Jana Kapuciánová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…