23.01. 2020

Den s výchovami – vaření (teplá kuchyně)

Již ráno jsme se sešli na pracovišti Komenského v tamní cvičné kuchyni a začali prvním blokem „Dne s výchovami“. Bylo nás tam na tak malou kuchyň hodně, převážně hoši, ale bylo vidět to těšení a nadšení, že i kluci se mohou v kuchyni předvést. Byli rozděleni do skupinek, ve kterých si mohli upéct slané plněné rohlíčky, šneky z listového těsta, bochánky plněné zelím a slaninou a sladké koláčky s povidly.

Ten čas tam tak rychle ubíhal a rázem byla provoněna nejen celá místnost, ale i celý 1. stupeň ZŠ. Vyučující asi trpěli J. V podobném duchu se nesl i druhý blok.

Dětem se vše moc povedlo, což bylo vidět na spokojených tvářích a hlavně na prázdných talířích.

Jana Kapuciánová

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….